Sektörler

Medikal Sektörü

KULLANIM ALANLARI Spunbond: Önlük, maske, bone, galoş, sedye örtüsü gibi ürünlerde kullanılır. SMMS: Doktor önlüğü ve steril bohça olarak kullanılır. Lamineli Ürünler: Tek tarafı emici, tek tarafı itici, ekstra emici, 2-3 katlı, tam veya kısmi lamineli kumaşlar kullanılır. Spunlace: Doktor önlüğü, kurulama bezleri, silme bezleri, yara bandı kumaşları olarak kullanılır.

Yapı ve İzolasyon

KULLANIM ALANLARI Isocover: Isı, su, ses yalıtımının yanında yapı içindeki nem ve rutubet oluşumunu da engelleyen bir kumaştır. Lamineli Spunbond: Çatı ve diğer izolasyon gerektiren yerlerde ısı, su ve ses yalıtımı için kullanılır.

Tarım Sektörü

KULLANIM ALANLARI Spunbond: Malçlama ve tarım örtüsü olarak kullanılır. Spunbond sayesinde tarım ürünleri, olumsuz hava şartlarından tarım örtüsü olarak, zararlı haşerelerden ve otlardan da malçlama olarak gelişim sağlayarak verimlilik maksimum seviyede olur.

Hijyen ve Kozmetik

KULLANIM ALANLARI Spunbond: Islak mendil, önlük, tek kullanımlık örtü gibi ürünler için kullanılır. Spunlace: Islak mendil, makyaj silme bezi, saç kurulama havlusu gibi ürünler için kullanılır.

Temizlik Sektörü

KULLANIM ALANLARI Spunlace: Endüstriyel temizlik ve kurulama bezleri, günlük hayattaki temizlik bezleri, ıslak ve kuru mendil olarak kullanılır. Spunbond: Çeşitli yüzey ve emicilik özelliklerine sahip olarak temizlik ve silme bezi amaçlı kullanılır.

Mobilya Sektörü

KULLANIM ALANLARI Spunbond: Mobilya iç ve yan döşemelerde, yorgan ve yastık kılıflarında, koruma amaçlı ambalajlamada kullanılır. Elyaf: Dolgu malzemesi olarak, yastık, yorgan gibi ürünler için kullanılır. Spunlace: Yastık ve yorgan kılıfı, alezlerin havlu yüzeyi, tek kullanımlık ev ve otel terliği olarak kullanılır. Alez: Sıvı geçirmez yatak koruyucu olarak kullanılır. Baskılı Ürünler: Mobilya döşemesinde kullanılır. Kapitone: [...]

Çanta ve Promosyon

KULLANIM ALANLARI Spunbond: Çanta, elbise kılıfı, ayakkabı astarı olarak kullanılır. Lamineli Peva: Çanta, astar ve elbise kılıfı olarak kullanılır.

Filtre

KULLANIM ALANLARI Spunlace: Hava ve su filtresi için birçok farklı alanda kullanılır. Elyaf: Hava, su ve yağ filtresi olarak birçok alanda kullanılır.

Otomotiv Sektörü

KULLANIM ALANLARI Spunbond: Test sürüşlerinde ve teknik testlerde otomotiv içerisindeki kirlenmenin engellenmesi için koltuk kılıfı olarak kullanılır. Lamineli Spunbond: Kaydırmaz koltuk kılıfı ve araba kılıfı olarak kullanılır. Lamineli Spunlace: Kaydırmaz koltuk kılıfı ve araba kılıfı olarak kullanılır.